איך לבחור את האדם שיעזור לכם עם בעיות העובש?

נצא מנקודת הנחה שעובש זה פתוגן, גורם מחלות. זו מחלה אמתית שתוקפת את הבית שלך. וזה מאוד מדבק. כמו כל מחלה, צריך מומחה כדי לטפל בה. צריך מישהו, רופא, שיודע לבחון את ההיסטוריה של הבעיה ולאבחן אותה. מכיוון שיש סיבות רבות לגידול של עובש, יש סוגים רבים של עובש, ותנאי הפצה וזיהום שונים ומגוונים, גם שיטות הטיפול יהיו שונות. במשך השנים, חברות הכימיקלים הרעילו את השוק במוצרים שלא טיפלו בעובש בצורה איכותית. החברות ייצרו מוצרים רבים, מאוד דומים אחד לשני, הוציאו אותם לשוק מחדש בכל מיני דרכים, וכך גרמו ללקוחות ולאנשי המקצוע בתחום לאמץ גישה מאוד שטחית.

בדרך כלל אדם שסובל מבעית עובש ילך לחנות צבעים ויגיד למוכר שיש לו בעיה של עובש. המוכר לא ישאל היכן העובש נמצא, איך הבית מנוהל, מה הטמפרטורה והלחות וכדומה, ואז האדם יצא מהחנות עם כלור או מלחים כ’חומר חיטוי’ ועם צבע נגד עובש. מכיוון שהיה צורך לחדש את ההיצע, בשנים האחרונות אנשים יצאו מהחנות גם עם ציפוי נגד עיבוי או ציפוי תרמי. במקרים אחרים, יציעו לכם “ציפוי בטכנולוגיית ננו”, מילים עם המון מובנים ובמקרים רבים חסרות משמעות, אבל זאת המילה האחרונה בשוק הזה.

הבעיה היא במקור, אצל הגורם שמוכר את המוצרים האלה, כי אין להם יכולת וידע להבין אם המוצרים מתאימים כדי לפתור את הבעיה הספציפית של הלקוח. זה לא אומר שהמוצרים האלה אף פעם לא מתאימים, אבל זה גם לא נכון לומר, כפי שרבים אומרים (כמעט) תמיד, שהמוצרים האלה טובים לכל סוג של עובש. לאחרונה הייתה עלייה במספר המומחים לכאורה: אלה שמוכרים כמה מוצרים ואז מתמקצעים עם מותג ייעודי, ומעמידים פנים שהם מומחים בנושא, אבל זה לא עובד ככה.

חברת אטום-ATUM איטליה חקרה את נושא העובש במעבדות שלהם, באיטליה, במשך שנים. החוקרים שלה למדו ולומדים את האתרים בהם העובש מתפתח.

החוקרים שלה למדו ולומדים את הגורמים לגידול של עובש. הם עושים זאת כבר שנים וממשיכים לעשות זאת יום יום.

איש המקצוע שעובד איתם חייב לקבל את המידע ואת הידע של הטכנאים שלהם.

זאת לא משימה קלה. ראשית, אנחנו, בישראל, עברנו שני ימי הדרכה בעוד שעד לפני 6 חודשים זה היה יום הדרכה אחד בלבד.

יש סדנאות טכניות לשדרוג והתמקצעות מדי חודש.

בסוף כל סדנה יש מבחן ממש, עם ציונים ונקודות, ורק מי שמקבל מספר נקודות מסוים לאורך השנה יכול להתקבל לרשת שלהם.

כל מי שלא משיג את מספר הנקודות הנדרש, יכול להישאר אתם בקשר, אבל הוא לא יכול להשתמש במוצר שלהם.

בממוצע, 20% מאנשי המקצוע שעוברים אצלהם הדרכה, ממשיכים להיות חלק מהרשת שלהם. ולכן הרשת גדלה לאט- אך בסופו של דבר כאשר אתם הולכים למומחה של אטום-ATUM, הן הספק והן הצבע, אתם מדברים עם אדם שמבין את הנושא, אדם שיכול להבין את הבעיה שלכם ולעזור לכם לפתור אותה. תסמוך על ה”דוקטור”, תסמוך על רשת אטום-ATUM

 

  • June 27, 2018
Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply:

Open chat